© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ayşen Tatlısu’ya Sürpriz Doğum Günü

Ayşen Tatlısu’ya Sürpriz Doğum Günü

White Door sahibelerinden Ayşen Tatlısu, White Door’un yılbaşı konsepti partisinde, dostu Ceyda Çankırı’nın düzenlediği doğum günü sürprizi ile oldukça mutlu dakikalar yaşadı.

White Door’un Başkent cemiyet hayatının da aralarında yer aldığı yılbaşı partisinde, doğum günü sürprizi yaşandı. Ceyda Çankırı’nın, yakın dostu Ayşen Tatlısu için hazırladığı pasta Ayşen Hanım’ın şaşkın bakışları eşliğinde masaya geldi. Heyecanı ve mutluluğu yüzünden okunan Ayşen Hanım, doğum günü pastasını kesip arkadaşlarıyla mutluluğunu paylaştı.

GÜLTEN TATAROĞLU,AYŞEN TATLISU

GÜLTEN TATAROĞLU,AYŞEN TATLISU

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.