© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

8 Fırın’dan Muhteşem Açılış

8 Fırın’dan Muhteşem Açılış

Nar Koleksiyon ve Budakaltı gibi özgün markalarla adından başarıyla söz ettiren Meltem Bengi,

Arcadium AVM’de yer alan 8 Fırın’ı şık bir açılışla hizmete sundu.

Oldukça hoş ve sıcak bir ambiyansa sahip olan 8 Fırın’ın açılışı, Ankara cemiyetinin yoğun ilgi gösterdiği bir davetle gerçekleşti. Açılışa katılan misafirlerin, 8 Fırın’ın tatlarını ve sunumunu çok beğendiği gözlendi. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen davette hanımlar birbirinden özel lezzetleri deneme şansı buldu. Mekan isminin bolluk, bereket ve cennet gibi anlamlar taşıdığını ifade eden Bengi, tamamen el emeği ürünleri Başkentliler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Davete katılan konuklar da şıklıklarıyla adeta göz doldururken 8 Fırın’ı çok beğendiklerini dile getirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.