© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tepe Prime’da Yılbaşı Coşkusu

Tepe Prime’da Yılbaşı Coşkusu

Renkli etkinlikleriyle Ankara iş ve sosyal hayatının merkezi olmaya devam eden Tepe Prime Avenue, gerçekleştirdiği “En Uzun Gecede, Doyumsuz Eğlence” partisi ile adından yine söz ettirdi.

Tepe Prime Avenue, her bir köşesinde yeni yıl coşkusu hissedilebilen, ışıl ışıl yılbaşı süslemeleriyle 2014 yılı için dileklerin tutulduğu sokak partisine ev sahipliği yaptı. Keyifli gecede DJ performansı ile coşan davetliler, doyasıya eğlendiler. Tepe Prime Avenue’nin orta alanında kurulan dev yılbaşı ağacının etrafında, ışıl ışıl eşsiz bir atmosferde gerçekleştirilen etkinlik, yoğun ilgi gördü ve renkli görüntülere sahne oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.