© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Luxurious Panora’da Renkli Bahar Partisi

Luxurious Panora’da Renkli Bahar Partisi

Panora Alışveriş Merkezi dünyaca ünlü markaların bulunduğu bölüm olan “Luxurious Panora” bölümünü görkemli bir partiyle açtı.

Ankara cemiyet hayatından ve iş dünyasından çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı açılış partisi renkli görüntülere sahne oldu. Luxurious bölümünde konuklar keman eşliğinde karşılanırken gece boyunca dünyaca ünlü saksafon grubu Natalie Marchenko ve ünlü virtüöz Melissa Alparslan davetlilere keyifli bir gece yaşattılar.

[nggallery id=1226]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.