© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

TED’de Öğretmenler Günü Coşkusu

TED’de Öğretmenler Günü Coşkusu

Cumhuriyet’in ilanından bir yıl sonra ulu önder Atatürk’ün direktifiyle kurulan, TED koleji 24 Kasım Öğretmenler gününü şık bir davet ile kutladı. Türk Eğitim Derneği, Öğretmenler gününü Sheraton Otel’de düzenlenen bir yemek ile kutladı. En şık kokteyl ve davetlileri kıskandıracak görüntülere sahne olan yemekte öğretmenler şıklıkları ile göz kamaştırdı. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle 80 yıl önce kurulan ve şemsiyesi altında 23 okul bulunan derneğin gecesi, önce kokteyl ile başladı. Öğretmenlerin yerlerini almasının ardından yemeğe geçildi. Öğretmenler gününün kutlandığı gecede okulda uzun yıllar görev alan öğretmenlere ise plaket takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.