© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara Sualtı Kulübünden 25.yıl Kutlaması

Ankara Sualtı Kulübünden 25.yıl Kutlaması

Ankara’nın önde gelen kulüplerinden Ankara Sualtı Kulübü 25.yılını doldurmasının onuruna verdiği parti Swissotel’de kulüp üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 1987 yılında kurulan ve kayıtlı 500 üyesi bulunan kulübün özel gecesine katılan konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı. Gelenekselleşmiş hale gelen partinin 25.yıl kutlaması da oldukça renkli geçti. Konuşmasında üyelere destekleri için teşekkür eden Kulüp Başkanı Boğaçhan Teleri davet boyunca tüm üyelerle yakından ilgilendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.