© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğum Gününde Eğlence Dorukta

Doğum Gününde Eğlence Dorukta

Kamil Kulaçoğlu doğum günü partisini dostlarıyla birlikte Gazi Osman Paşa Wine House’da kutladı. Akşam başlayan parti gecenin geç saatlerine kadar devam etti. Gecenin Dj’i Kamil Kulaçoğlu’nun yakın arkadaşlarından Sak Organizasyon’un sahibi Alper Kendirli konuklara, hazırladığı başarılı müziklerle unutulmaz bir gece yaşattı. Yakın dostlarının Kamil Kulaçoğlu’nu yalnız bırakmadığı partide özel olarak hazırlanmış pastayı kesen Kamil Kulaçoğlu yeni yaşı için dileklerde bulunmayı da ihmal etmedi.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.