© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ali’nin Eğlence Dolu Günü

Ali’nin Eğlence Dolu Günü

JW Marriott Otel’in sahiplerinden Mansur-Aysu Özdoğan’ın oğlu Ali Dora Özdoğan’ın yeni yaşı Firenze’de kutlandı.Marriott Otel’in sahiplerinden Mansur-Aysu Özdoğan çiftinin oğulları Ali Dora Özdoğan’ın doğum günü İtalyan lezzetlerinin durağı Firenze’de kutladı. SAK Organizasyon’un düzenlediği partiye aile dostları katılırken minikler oynadıkları oyunlar ile bütün gün eğlenceye doydular. Çocuklar eğlenirken aileler de doğum günü vesilesiyle uzun süre sohbet etme imkanı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.