© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kıpkırmızı 8 Mart

Kıpkırmızı 8 Mart

Ünlü Jinekolog terapist Opr. Dr. Gökçen Erdoğan, Çukurambar’daki kliniğinde kadınlar günü için bir davet gerçekleştirdi. Kırmızı konseptiyle gerçekleşen davete başkent cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin ilgisi büyük oldu. Örnek bir ev sahipliği sergileyen Gökçen Erdoğan, ikramlarıyla da davetlilerin beğenisini kazandı. Tüm akşam konuklarıyla ilgilenen Gökçen Erdoğan başkentli bayanlara da kliniğini gezdirme imkanı buldu. Davette 8 Mart’ın önemiyle ilgili koyu bir sohbet hakimdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.