© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İtalya Altmış Altıncı Yılını Kutladı

İtalya Altmış Altıncı Yılını Kutladı

İstanbul İtalyan Başkonsolosu Gianluca Alberini ve eşi Elena Alberini’nin ev sahipliğinde
düzenlenen şık bir davetle İtalya Cumhuriyeti’nin kuruluşunun altmış altıncı yılı kutlandı.

Venedik Sarayı bahçesinde düzenlenen etkinliğe yaklaşık iki bin konuk katıldı, cemiyet ve iş hayatının tanınmış simaları da davette yer aldı. Başkonsolos Gianluca Alberini, konuklarını tek tek kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergiledi.

Gecede konuşma yapan, Alberini iki ülke arasındaki gerek politik, gerekse toplumsal ilişkilerin her geçen gün daha da iyiye gitmesinden duyduğu mutluluğu belirtti.

Venedik Sarayı’nın bahçesi konuklar için muhteşem bir dekorasyon hazırlanan gecede konuklara İtalyan mutfağının birbirinden güzel yemekleri ikram edildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.