© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyükelçiler Russell’a Veda Yemeğinde Buluştu

Büyükelçiler Russell’a Veda Yemeğinde Buluştu

İrlanda Büyükelçisi Thomas Russell Türkiye’deki büyükelçilik görevini devredecek olması sebebiyle veda yemeği düzenledi. 

Yemekte mevkidaşları ve çeşitli kuruluşların yöneticileriyle bir araya gelen Russell veda yemeğinde ve Türkiye’de kaldığı süre içinde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Büyükelçi Russell’ın Nurol Rezidansları’ndaki konutunda gerçekleşen veda yemeğine çok sayıda büyükelçi katılırken konuklar Russell’a yeni görevinde başarılar dilediler.

 

[nggallery id=1055]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.