© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hanımlara Özel Defile

Hanımlara Özel Defile

Beymen Nişantaşı’nın mükemmel ev sahipliğinde, tasarımları ve farklı tarzıyla modaseverlerin ilgi odağı olan Stella McCartney’in ürünlerinin tanıtımı gerçekleştirildi. Son dönemin yeni trendlerinden olan mankenlerin elbiseleri konuklar arasında dolaşarak tanıttığı “Trunk Show” ile konuklar kıyafetleri ve defileyi beğeniyle izlediler. Cemiyet hayatının göz önünde bulunan hanımlarının katıldığı etkinlikte mini bir kokteyl de gerçekleştirildi. Kokteylde davetlilere birbirinden leziz ikramlar sunuldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.