© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Swissotel’de Mutlu Son

Swissotel’de Mutlu Son

Turizmci işadamı Alper Özüver ile meslektaşı Özge Onay Swissotel Ankara’da gerçekleşen şık bir düğün ile dünya evine girdiler.

Romantik bir akşam yemeğinde yapılan evlilik teklifinin ardından ekim ayında nişanlanan çifti en mutlu günlerinde yakın dostları ve aileleri yalnız bırakmadı. Tanışmaları 4 yıl öncesine dayanan Alper Özüver ve Özge Onay bu uzun süren birlikteliklerini evlilikle taçlandırdıkları için oldukça mutlu görünüyorlardı.Şahitliğini Tuncay Arat ve Cavit Ayrıkaya’nın yaptığı nikahın ardından ilk danslarını yapan çift uzun süre alkışlandı. Genç çift balayı için uzakdoğu turunu tercih ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.