© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çerkez Karadağ’ın Gözünden

Çerkez Karadağ’ın Gözünden

Koloni sanatçılarından Çerkez Karadağ’ın Doğa Parkında çektiği fotoğraflardan oluşan sergi fotoğraf severleri ağırladı. İşadamı Ahmet Şahin ‘in sanat aşkını yansıttığı Ankara’nın en yüksek binası olan Portakal Çiçeği Residance ‘ı koloni sanatçısı Çerkez Karadağ’ı ağırladı. Görkemli mimarisiyle dikkat çeken binada büyüleyici sanat galerisi koleksiyonerlerin çekim merkezi oldu. Şahin ailesinin Sapanca da yeryüzü cenneti de denilebilecek Doğa Parkı’nda birbirinden değerli sanatçıları ağırlayarak oluşturduğu sanat kolonisinden olan Çerkez Karadağ’ın çektiği fotoğraflar büyük beğeni topladı. Birbirinden güzel karelere imza atan Karadağ sergisine“Naturlife” ismini verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.