© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Güre ve İnak Ailesinin Mutlu Günü

Güre ve İnak Ailesinin Mutlu Günü

İzmirli petrolcü Şahap Güre ile 9 Eylül Üniversitesi Maliye Bölümü’nden yeni mezun olan Ece İnak, arkadaş ortamında tanışıp 6 senelik birlikteliklerinin sonucunda Swissotel Grand Efes’te düzenlenen tören ile ömür boyu mutluluk için “Evet” dedi. 1001 İzmir Davet Organizasyon tarafından organize edilen geceye 400 kişi katıldı. Gelin ve damatlık Vakko imzası taşırken, düğün canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Ece İnak’ın şahitliğini Ertan Güzelce üstlenirken,Şahap Güre’nin sahitliğini ise Sedat Güre üstlendi. Çiçeği burnunda çift balayı tatili için Maldiv Adaları ve Dubai’yi tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    diablo 3

    10 Eylül 2011

    he web site was how do i say it… relevant, finally something that helped me. Many thanks

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.