© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Şahhane Düğün

Şahhane Düğün

Sebit Bilişim Sistemleri’nde web geliştirme uzmanı olarak çalışan Onur Subaşı ile Endomer’de diyetisyen Zeynep Budakoğlu, Şahhane Ankara’da düzenlenen şık bir düğünle evlendiler. Geçtiğimiz yıl Eylül ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin nikah şahitliklerini Ezgi Eken, Emrah Göksu, Özge Onay ve Ayfer Günkök üstlendi. Genç çift balayı için Antalya’yı tercih etti.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.