© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Dj’li Düğün

Dj’li Düğün

Kerem Haşhaş ile Şule Uyar Four Seasons Bosphorus Otel’de seçkin isimlerin katıldığı görkemli bir düğün töreniyle evlendiler. Çiftin düğün törenine cemiyet
ve cemiyet hayatının önde gelen simaları katıldı.  Uyar ve Haşhaş çiftinin şahitliklerini Adnan Polat, Yasemin Uyar, Merve Haşhaş ve Uğur Özkeserli üstlendi. Düğüne katılan katılan konuklar gecede sahne alan ünlü Dj Salih Saka’nın müzikleriyle gecenin tadını çıkardılar. Yeni evil çift balayı adresi olarak Maldivler’I tercih etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.