© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğum Gününde Doyumsuz Eğlence

Doğum Gününde Doyumsuz Eğlence

Ankara’nın seçkin organizasyon firmalarından SAK Organizasyon, Wine House by Levni’de muhteşem bir partiye imza attı. 

Çok sayıda davetlinin mekanı doldurduğu kış partisine SAK Organizasyon’un sahibi Alper Kendirli’nin yakın dostları katıldılar. DJ kabinine geçerek gece boyunca muhteşem şarkılarla konuklarına unutulmaz bir eğlence hazırlayan Kendirli’nin partisinde aynı zamanda üç tane doğum günü pastası kesildi. Beta Fotoğrafçılık’ın sahibesi Gül Özdemir, işadamı Sefa Çol’un kız kardeşi Elçim Çol ve Gökhan Ardahanlı’nın doğum günleri aynı anda kutlandı. Temponun hiç düşmediği partiye katılan konuklar soğuk bir geceyi eğlenceyle ısıtarak harika bir kış partisine imza attılar.

[nggallery id=1075]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.