© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Close and Stylish Karum AVM’de Açıldı

Close and Stylish Karum AVM’de Açıldı

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Doruk Orhon ve zarif eşi Ceren Orhon Karum Alışveriş Merkezi’nde yeni mağazaları Close and Stylish’i açtı.

New York, Milano gibi şehirlerden gelen özel parçaların yer aldığı mağazada birbirinden farklı birçok kıyafeti bulmak mümkün… Davetin ev sahipliğini gerçekleştiren mağaza sahibi Doruk Orhon ve eşi Ceren Orhon gelen konukları kapıda karşılayarak yakından ilgilendi. Davete katılan konuklar mağaza içerisinde ürünleri yakından inceleme imkanı buldu. Alışveriş yapmayı da ihmal etmeyen konuklar davet sonunda Orhon çiftine teşekkürlerini iletti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.