© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yardım Yemeğinde Dedektif Oyunu

Yardım Yemeğinde Dedektif Oyunu

Ankara Uluslararası Yardım Derneği (AICC) tarihi mekan Divan Çengelhan’da oldukça farklı bir davet düzenledi. 

1920’li yılların kıyafetlerini giyerek davete katılan konuklardan kurgulanmış bir cinayet olayını aydınlatmaları istendi. Büyükelçilerin ve misyon temsilcilerinin katıldığı davette küçük ipuçlarıyla cinayeti çözen taraf ise Türk, Amerikan ve Avustralya temsilcilerinin bulunduğu masa oldu. Sevgililer Günü’nde yapılan bu sıra dışı ve eğlenceli konseptin geliri bugüne kadar birçok yardıma muhtaç insana ulaşan AICC tarafından Türkiye çapında toplumsal kalkınma projelerine aktarıldı.

 

[nggallery id=1094]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.