© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Birleşik Arap Emirlikleri 41. Yılını Kutladı

Birleşik Arap Emirlikleri 41. Yılını Kutladı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin 41.yılı dolayısıyla düzenlediği etkinliğe Büyükelçilerin eşlerinden oluşan bir davetli grubu katıldı.

Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Khalid Khalifa Al-Mualla’nın eşi Oulfat Lkorchy’nin J.W. Marriott Otel’de düzenlediği resepsiyona yabancı misyon temsilcilerinin yanı sıra cemiyet hayatından da tanınmış isimler katıldı. Leziz ve gösterişli yemeklerin ikram edilidği gece de davetliler keyif dolu vakit geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.