© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İNTES’den Geleneksel Davet

İNTES’den Geleneksel Davet

29.Geleneksel İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası’nın toplantısı Sheraton Otel’de düzenlenen bir yemekle gerçekleştirildi.

İş dünyasını buluşturan, yaklaşık 500 kişinin katıldığı ve her ay farklı bir üye firmanın sponsorluğunu üstlendiği davetin bu ayki sponsorluğunu Güvensoy İnşaat yaptı. Öncesinde verilen kokteylin ardından yemeğe geçen konuklar sektörün sorunları ve geleceği hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.