© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Birinci Yıla Özel Parti

Birinci Yıla Özel Parti

Ankara’nın tanınmış modacılarından Ceren Can, Nenehatun Caddesi’ndeki butiğinde özel bir davet verdi.

Yıllardır modayla iç içe olan Ceren Can, butiğinin birinci yılını kutlamak amacıyla, yakın dostlarının ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı sıcak bir davet organize etti. Dünya trendlerinin izlerini tasarımlarında barındıran Ceren Can, konuklarıyla yakından ilgilenerek ürünler hakkında yorumda bulundu. Davetliler yeni koleksiyonun şık parçalarını deneyerek alışveriş yapma imkânı da buldular. Kokteyl eşliğinde devam eden parti, konukların bol bol fotoğraf çekmesiyle devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.