© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Muhteşem Güz Balosu

Muhteşem Güz Balosu

Rusya Büyükelçiliği’nde düzenlenen 7’inci Geleneksel Güz Balosu başkentte yaşayan Rus vatandaşları bir araya getirdi. Renkli balo bu yıl Rus yurttaşları ile çocuklarına yardım ve Yurttaşlar Hukuki Destek Merkezi’nin kurulmasına destek olmak için gerçekleştirildi. Dünyanın 4 oktavlık nadir seslerinden biri olan Yıldız İbrahimova, muhteşem performansı ardından dakikalarca alkışlandı. Ankara’da yaşayan çok sayıda Rus vatandaşın ilgi gösterdiği gecede konuklar Yıldız İbrahimova dinletisi ardından birbirinden leziz ikramları tattılar. Davetliler güzellikleri ve şıklıkları ile dikkat çektiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.