© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Boğazda Aşk Ve Yemek

Boğazda Aşk Ve Yemek

Yapımcı ve yazar Selen Sevigen ilk kitabı Ana Yemekte Aşk Var’ı düzenlenen şık bir davet eşliğinde tanıttı. Feriye Saray’ın da gerçekleşen davete Sevigen’in yakın dostlarının yanı sıra sosyal yaşam ve magazin dünyasının ünlü isimleride katıldı.

Kitabında ilişkilere farklı bir bakış açısı getirerek bunu lezzetli yemek tarfileriyle harmanlayan Selen Sevigen ev sahibi olduğu davette konuklarla yakından ilgilenerek kitabı hakkında bilgiler verdi. Davette kitapta yer alan tariflerden özel seçmeler konuklara sunuldu. Çok sayıda davetlinin katıldığı bu özel günde kitap satışından elde edilen tüm gelir Kalp Vakfı’na bağışlandı. Yeni kitabı Ana Yemekte Aşk Var’ın tanıtım heyecanını yaşayan Selen Sevigen davete katılan konukların kitaplarını imzalamayı da ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.