© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Grenada Life 5 Yaşında

Grenada Life 5 Yaşında

Ümitköy’de hizmet veren Personal Traning ve Güzellik merkezi Grenada Life, 5.yaşını Ankara’nın gözde mekanlarından Sess’de kutladı.

Grenada Life Personal Traning ve Güzellik Merkezi 5.yaşını Ankara’nın şık mekanlarından olan Sess’de kutladı. Davetin ev sahipliğini gerçekleştiren Kezban Yılmaz gelen tüm konukları kapıda karşılayarak uzun uzun sohbet etti. Yeni yaşına özel, hazırlanan pastayı Kezban Hanım ve ekibi hep birlikte kesti. Keyifli gecede davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.