© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çılgın Müzisyenler Ankara’da

Çılgın Müzisyenler Ankara’da

1980 yılında kurulan dünyanın dört bir yanında kapalı gişe oynayan Le Quatuor(Çılgın Müzisyenler) başkentlilere unutulmaz saatler yaşattı. Pagagnini, Mozart Group ve Igudesman and Joo gibi klasik müziği mizahla birleştiren benzeri toplulukların kurulmasına ilham kaynağı olan Le Quatuor Ankaralılara eğlence dolu anlar yaşattı. Congresium’da sahne alan, yıllardır dünyanın dört bir yanında kapalı gişe oynayan 2 keman, 1 viyola ve 1 çello sanatçısından oluşan grup eğlenceli performansıyla büyük alkış aldı. Klasik müzik repertuvarlarını rock’la, cazla, şarkılarla, danslarla, mim ve komediyle harmanlayarak muhteşem bir gösteri sunan “Le Quatuor” bu üstün performansı ile kendilerini izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.