© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

THY New York’tan 2012’ye Veda Partisi

THY New York’tan 2012’ye Veda Partisi

Türk Hava Yolları New York personeline ve acentalarına yeni yıl öncesi bir parti düzenledi. Midtown Loft Terrace’de verilen partide THY New York Direktörü İhsan Baytan eşi ile birlikte bu özel geceye ev sahipliği yaptı. “Evet, Bir Bardak Daha Çay İstiyorum” kitabının yazarı Katharine Branning de davette yer aldı. Geleneksel lezzetlerin Türk müzikleri eşliğinde sunulduğu gecede THY New York personeli stres attı, yeni yıl için moral depoladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.