© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ahsen Demirci’den Anneler Günü Etkinliği

Ahsen Demirci’den Anneler Günü Etkinliği

Ahsen Demirci sahibi olduğu Ahsen Demirci Güzellik Merkezi’nde Anneler Günü nedeniyle bir etkinlik düzenledi. Cemiyet hayatının şık bayanlarını ağırlayan Ahsen Demirci ayrıca Feng Shui uzmanı Dilek Demirci’yi de konuk ederek davetlilere kaliteli yaşamak, şükretmek, eşyaların doğru konumlandırılması, enerji ve iyi beslenme konularında sohbet etme imkanı sundu. Geride bıraktığı birinci yılında oldukça başarılı ve yenilikçi işlere imza atan Ahsen Demirci Anneler Günü’nde bayanlara kendilerini nasıl daha iyi hissedeceklerini öğreten bir seminer düzenleyerek müşterilerine verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.