© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Şatıroğlu’ndan Leziz Açılış

Şatıroğlu’ndan Leziz Açılış

Ankara’nın köklü firmalarından Şatıroğlu, beşinci konsept mağazasını Park Oran’da açtı. Sosyal yaşamın tanınan simalarının buluşturan açılış etkinliğine ünlü şef Hazer Amani de katılarak et pişirdi.

Başkent’in tanınan ailelerinden olan Şatıroğlu ailesinin genç kuşak temsilcisi Doğan Şatıroğlu ile eşi Ceylan Şatıroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen şık kokteylde, hizmete giren yeni et ürünleri mağazasına çok sayıda davetli katıldı. Açılış etkinliğinin dikkat çeken konuğu ise ünlü Şef Hazer Amani oldu. Şarkıcı Sıla’nın eşi olan ve ünlü yarışma programında jürilik yapan ünlü şef, Şatıroğlu Et Ürünleri Mağazası’nın açılışını Doğan Şatıroğlu ile birlikte gerçekleştirdi. n

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.