© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Lanxx’tan Görkemli Açılış

Lanxx’tan Görkemli Açılış

Çayyolu Park Caddesi’nde restaurant ve pre – club olarak hizmet verecek Lanxx kapılarını açtı. Hazırlanan görkemli açılışa birçok işadamı, siyasetçi ve Ankara’nın tanınmış isimleri katıldı. Başta California mutfağı olmak üzere, birçok dünya lezzetini farklı yorumlar ve ilginç sunumlarla servis edecek olan Lanxx; restoran katlarıyla haftanın yedi günü, pre – club katıyla ise Cuma ve Cumartesi geceleri misafirlerini ağırlayacak. Lanxx’ın mutfağı hayli zengin bir menüye sahip. Ayrıca pre – club katında Dj performansı dışında, Her Cuma gecesi özel etkinliklere yer verilecek. Bu etkinlikler arasında: Karaoke ve Meksika Gecesi ve Türkçe Gecesi gibi birçok değişik sürpriz Lanxx’ta bizleri bekliyor…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.