© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kutoğlu Türkiye’deki İlk Mağazasını Açtı

Kutoğlu Türkiye’deki İlk Mağazasını Açtı

Türk modasını yurtdışında başarı ile temsil eden dünyaca ünlü modacı Atıl Kutoğlu, Nişantaşı’na Türk zevkini ve kalitesini yansıtan koleksiyonların satılacağı şık bir mağaza kazandırdı. Kutoğlu’nun Türkiye’deki bu ilk mağazasının açılış davetine moda, tasarım, sanat dünyasının önde gelen isimleri ile cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı.

Atıl Kutoğlu’nun Demsa Group’la yaptığı işbirliğiyle hayata geçirilen ve Atıl Kutoğlu markasının “amiral gemisi” (flagship) olacağı öngörülen İstanbul mağazasını, daha sonra başta New York olmak üzere, Londra, Milano, Viyana ve Münih izleyecek…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.