© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hermes Görkemli Bir Açılış İle Merhaba Dedi

Hermes Görkemli Bir Açılış İle Merhaba Dedi

Dünyanın en prestijli markalarından HERMES Türkiye’deki ilk mağazasını Nişantaşı’nda görkemli bir açılış töreniyle ilk konuklarına kapılarını açtı. Bu görkemli açılış için mağazanın önüne kristal bir çadır kuruldu.

İstanbul jet sosyetesinin yoğun ilgi gösterdiği açılışa iş ve cemiyet hayatından birçok ünlü sima katıldı. Hermes ailesi altıncı kuşaktan Guillaume de Seynes-Hermes açılısın ev sahipliğini yaptı.
Davetlilerin Fransa’dan özel olarak getirtilen Tören Takımı tarafından karşılandığı gecede kurdelenin kesilmesinin ardından konuklar mağazayı gezme imkanı buldular.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.