© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

55. Yıl Kutlaması Pia Sera’da

55. Yıl Kutlaması Pia Sera’da

Demircioğlu şirketi 55. yılını Pia Sera’da kutladı. Pia Sera’da gerçekleşen şık davete aile üyeleri ve ailenin yakın dostları katıldı.

Misafirleri kapıda karşılayan aile büyükleri, konuklarla yakından ilgilendi. Tüm konukların katılımının ardından başlayan gecede Ceylan Köse ve Orkestrası sahne aldı. Ceylan Köse, şarkılarıyla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Konuklar gece boyunca gönüllerince eğlenerek bol bol fotoğraf çektirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.