© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

HASVAK ve ANAÇEV’e Uluslararası Destek

HASVAK ve ANAÇEV’e Uluslararası Destek

Hastalara Yardım Vakfı (HASVAK) ve Anadolu Çağdaş Eğitim Vakfı (ANAÇEV) yararına Rusya Federasyonu Büyükelçiği rezidansında düzenlenen Vakko Couture koleksiyonundan sergilenen kıyafetler davetlilere bir ekspozisyonla tanıtıldı.Uluslararası Kadınlar Derneği Başkanı Aytül Gökçe ve Rus Sefiresi Irina Ivanovskaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen davet, konuklar tarafından oldukça beğenildi. Dünyaca ünlü Vakko markasının başarılı koleksiyonu güzel bir sunumla modayla ilgili cemiyet hayatının bayanlarına tanıtıldı. Geliri HASVAK ve ANAÇEV’e bağışlanan defile kokteyl ile devam etti.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.