© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankara’da Fashion Week Rüzgârı

Ankara’da Fashion Week Rüzgârı

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği(AGSD) tarafından düzenlenen Ankara Fashion Week’in yirmi ikincisi Ankara’nın gözde otellerinden  JW Marriot’da düzenlenen galayla başladı. Oldukça yoğun ilgi gören ve moda severlerin akınına uğrayan defilede Ece Gürsel, Elif Ece Uzun, Sinem Sülün, Tuba Melis Türk, Şebnem Schaefer gibi ünlü mankenler podyuma çıktılar. Defilede, Abdullah Öztoprak, Selen, Saten, Moda İlgi, Hellklar, Karton, Milano Milano, Semanta, Seçil, İlmio, Faruk Ekin, Remziye Öztoprak, Merih Seymen, Altunkaynak firmalarının tasarımları yer alırken kıyafetler ve defile moda severler tarafından beğeniyle izlendi.

!!! Defileden manken fotoğrafı seçilecek !!!

Ankara markalarının yer aldığı defilede ilginç tasarımlar, tuvalet ve gece kıyafetlerine kadar birçok türde kıyafet görücüye çıktı. Ankaralı Giyim Sanayicileri gösterilen ilgiden memnun kaldı.

 


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.