© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

9 Pin No Tap Turnuvaları

9 Pin No Tap Turnuvaları

Rollhouse’da, 13 yıldır devam eden geleneksel 9 Pin No Tap turnuvalarında herkes yerini alsın. İş çıkışı stres atmak isteyen bir grupsanız veya derslerden bunaldıysanız her Pazartesi bol ödüllü 9 Pin No Tap Turnuvası tam size göre… Üstelik bayanlar da unutulmamış, her oyun için 10 puan bonusları var. “Hep bir pin yüzünden strike yapamıyorum” diye üzülmeyin, hepsini devirmek zorunda değilsiniz, 9 Pin devirdiğiniz an strike yazıyor Rollhouse’da günün her saati hayat var. Siz de hayatta yerinizi alın.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.