© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bakır Sergisine Yoğun İlgi

Bakır Sergisine Yoğun İlgi

Yabancılara Türk sanatını tanıtmak amacı ile Kadın ve Gençlik Platformu Derneği ile İbrahim Çeçen Vakfı ortaklığında sergi düzenlendi. IC Sanat Galerisi’nde gerçekleşen etkinlikte Kaya Kalaycı’nın el işi bakır eserleri sergilendi. Dernek başkanı Rüveyda Akbay ve vakıf başkanı Günseli Çeçen ev sahipliği yaptığı geceye çok sayıda seçkin davetli katıldı. Davetin açılış konuşmasını yapan Rüveyda Akbay, amaçlarının Türk sanatının ne kadar üst düzeyde olduğunu yabancılara göstermek olduğunu söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.