© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Park Sanat Merkezinden Bir İlk Daha

Park Sanat Merkezinden Bir İlk Daha

Mart ayında seyircisiyle buluşmaya hazırlanan  “Taş Ustası” adlı müzikalin çalışmalarına başlayan Park Sanat Merkezi, bu müzikal ile uluslararası platformda ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyor. Bu oyunun dikkat çeken bir özelliği de Dünya Prömiyeri yapacak olması. 06-16 yaş arası çocuklardan oluşan müzikalin yönetmeliğini, Devlet Tiyatroları Sanatçısı Şekip Taşpınar üstleniyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.