© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Büyük Festival 30 Yaşında

Büyük Festival 30 Yaşında

Bu yıl otuzuncusu düzenlenen Uluslararası Ankara Müzik Festivali Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın büyüleyici konseriyle başladı.
Sevda Cenap And Müzik Vakfı tarafından düzenlenen Uluslararası Ankara Müzik Festivali, MEB Şura Salonu’ndaki açılış konseriyle başladı. Açılış konserine gelenler arasında Belçika, Vatikan, Slovenya gibi çok sayıda ülkenin büyükelçisi ve sanat camiasının önde gelen isimleri yer aldı. Konser öncesi konuşma yapan Sevda Cenap And Müzik Vakfı Başkanı Mehmet Başman, festivalin Ankara için önemine değinerek, katkı sağlayanlara teşekkür etti. Başman’ın konuşmasının ardından festivalin 30 yıllık tarihini anlatan bir belgesel ile devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.