© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Özel Dental Estetik Açıldı

Özel Dental Estetik Açıldı

Ev sahipliğini Doktor Güzin Kırsaçlıoğlu’nun yaptığı Özel Dental Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahran Caddesi’nde bulunan yerinde açıldı.

Açılışın oldukça kalabalık olduğu gözlerden kaçmazken, katılan davetliler Doktor Güzin Kırsaçlıoğlu’nun muayenehanesini de inceleme imkanı buldular. Davetlilere gün boyu ikramların yapılmasının ardından ev sahibi Güzin Hanım ve çalışanlar günün anlam ve önemi için hatıra fotoğrafları çektirdiler.
ok GAMZE DURUCAN, NURAN PALA,GÜZİN KIRSAÇLIOĞLU,BEGÜM DOKEL_400x600

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.