© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Eşsiz ve Kalıcı bir Güzellik için; Beautyline

Eşsiz ve Kalıcı bir Güzellik için; Beautyline

Hanımlarımızın vazgeçemeyeceği yeni güzellik çizgisi Beautyline yılların getirdiği tecrübe ile yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek sizlerin hizmetine sunuyor…

Beautyline Güzellik profesyonel uzman kadrosu ile Park Caddesi’nde hizmet vermeye devam ediyor. Uygulamalarını; sizlere huzurlu, nezih ve doğal bir konfor sağlayabilmek için doğa ile bütünleşen bir mimari atmosferle sunuyor. “Unutmayın sihirli bir dokunuş çok şey değiştirir.”
20130612_201320_600x450

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.