© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Arçelik’ten Mağazaya Özel Açılış

Arçelik’ten Mağazaya Özel Açılış

Arçelik, Zorlu Center’da açılan yeni mağazasında “Mucize Lezzetler” etkinliğini Şef Refika Birgül ile gerçekleştirdi.

Arçelik, mucize lezzetleri Zorlu Center’da açılan yeni mağazasına taşıdı. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen etkinlikte, ünlü şef Refika Birgül’ün mağaza içerisinde bulunan mutfakta izleyenlere sunduğu Mucize Lezzetler davetlilerden yoğun ilgi gördü. Davete; İstanbul iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü bayan katılırken Refika Birgül’ün hazırladığı lezzetli tiramisu ve kadayıf mantısını tattılar. Arçelik’in Zorlu Center’da açılan yeni mağazasında; mutfaktan küçük ev aletlerine, ankastreden beyaz eşyaya ve elektronikten ısıtma-soğutma sistemlerine kadar birbirinden farklı yenilikçi ev aletleri teknolojileri yer alıyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.