© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

ANGİAD Üyelerinden Sıcak Buluşma

ANGİAD Üyelerinden Sıcak Buluşma

Ankara Genç İşadamları Derneği (ANGİAD) üyesi hanımlar, Armada’da bulunan Hello Kitty World’de düzenlenen beş çayında bir araya geldi.

Davetin ev sahipliğini Hello Kitty World sahibi Meltem Tan üstlenirken, davette Dernek Başkanı Abdullah Değer ve ANGİAD’ın birçok kadın üyesi hazır bulundu. Oldukça samimi bir ortamda sohbet etme imkanı bulan üyeler, hoş vakit geçirdiler. Buluşmada kadın üyelere verdikleri desteklerden bahseden Değer, bu desteğin devam edeceğini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.