© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yıldızlar Çocuklar İçin Şehre İndi

Yıldızlar Çocuklar İçin Şehre İndi

UNICEF’in Türkiye’deki altmışıncı hizmet yılı çalışmaları kapsamında “Stars Of İstanbul” adlı  yıldızlar sergisi Harbiye’de bulunan İstanbul Kongre Merkezi’nin terasında tüm yıldızların biraraya getirildiği davette tanıtıldı. İstanbul’un en geniş kentsel sanat ve sosyal sorumluluk projesi “Stars Of İstanbul” için ünlü isimler davette sergilenen yıldızları boyadı. İş, sanat ve cemiyet hayatının birbirinden ünlü ve tanınmış simalarının katıldığı davette konuklar kendilerinin tasarladıkları ve beğendikleri yıldızların yanına giderek objektiflere poz verdiler. İlköğrenimini tamamlayamamış binlerce çocuğa okul kapısı açacak olan “Stars of İstanbul”, Sabiha Gökçen-Atatürk Havalimanları, alışveriş merkezleri ve ana caddelerin çeşitli noktalarında Eylül’den Kasım ay sonuna kadarüç ay boyunca görülebilecek.
“Stars of İstanbul”un amacı, sanat aracılığıyla, ülkemizde 9-14 yaş arası okul dışı kalmış tüm çocukların hızlandırılmış eğitimle yaşıtlarının seviyesine getirilmesi için gerekli fonların artırılmasına katkıda bulunmak. İstanbul yüzlerce yıldız ile donanacak, yıldızlar parlayacak ve her parlayan yıldız yüz çocuğu okutacak.


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.