© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

UNICEF’in Geleneksel Gecesi

UNICEF’in Geleneksel Gecesi

Çocukarı korumak ve daha rahat bir hayat sürmelerini sağlamak için kurulan UNICEF’in geleneksel balosu Hilton Otel’de yapıldı.İş,cemiyet ve medya dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı baloya iyi niyet elçileri Gülsin Onay, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tayfun Talipoğlu katıldı.

Evsahipliğini UNICEF Türkiye Milli Komitesi ve Ülke Ofisinin üstlendiği gecede Milli Komite Başkanı Talat Halman’ın konuşmasının ardından geliri çocuklara bağışlanacak olan müzayede yapıldı. Özel yapım çiniler ve yıldız heykellerin yanı sıra imzalı Barcelona futbol takımı formasından Kıvanç Tatlıtuğ’un imzasını taşıyan saatlere kadar bir çok koleksiyon parçasının satışa çıktığı gece 65 bin lira toplandı. Müzayedenin sona ermesiyle sahneyi Türkiye’nin ilk iyi niyet elçisi Nilüfer aldı. Sevilen parçalarını seslendirdiği anlamlı gecede yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.