© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yenigün İnşaat’a 3 Ödül

Yenigün İnşaat’a 3 Ödül

40 yıllık tecrübesiyle 11 ülkede faaliyet gösteren Yenigün İnşaat, son bir hafta içinde Türkiye, Avrupa ve dünya çapında üç ayrı başarı ödülünün sahibi olarak dikkatleri üzerine çekti.

Yenigün İnşaat, İstanbul Bomonti’deki prestij projesiyle, Londra’da yapılan “Avrupa Gayrimenkul Ödülleri” gecesinde, “En İyi Konut Yatırımı Geliştirme” kategorisinde Türkiye adına ödül kazandı. Mardin Midyat’taki Kasr-ı Nehroz Oteli ile “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması”nda ödül aldı. 2013 yılının “En Başarılı Kültür Turizm Yatırımı” kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi yine Yenigün İnşaat oldu. Yenigün İnşaat üçüncü başarı ödülünü ise Engineering News Record’un (ENR) yayınladığı ve dünyanın en büyük müteahhitlik firmalarının sıralandığı ENR Top 250 listesine girerek aldı.
ENR Plaketi_600x384

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.