© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yardım İçin “ÇABA”lar Boşa Gitmedi.

Yardım İçin “ÇABA”lar Boşa Gitmedi.

2004 yılında kurulan ve sosyal sorumluluk projelerine ön ayak olan Çağdaş Ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği(ÇABA) JW Marriott Otel’de yine yardım için başroldeydi.

Çocuklara yardım için düzenlenen davete Ankara cemiyetinin de yoğun ilgisi vardı. Örnek davette, daha önce İstanbul’da birçok önemli isimin de katıldığı bir tiyatro oyununun Ankara’da da hayata geçirileceği bildirildi. Oyunun Ankara Congresium Merkezi’nde olacağı ve tanınmış simaların yer alacağı açıklandı. Daha önce İstanbul’da gerçekleşen tiyatro oyununda Ayşegül Dinçkök, Defne Samyeli, Ezo Sunal, Hıncal Uluç, Hülya Avşar, Türkan Sabancı ve daha birçok ünlü isim bu dev organizasyonda sahne almıştı. Davet ise konuklara yapılan ikramlarla devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.