Başa Dön

Veda Daveti

Veda Daveti

Mövenpick Hotel İstanbul’da 10 yıldır Genel Müdür ve Türkiye Bölge Müdürü olarak görev yapan Frank Reichenbach, düzenlenen bir davetle görevini yeni Genel Müdür Bozkurt Atabek’e devretti. İş, turizm ve sosyal yaşam dünyasından yaklaşık yüz davetlinin katıldığı devir teslim töreni Mövenpick İstanbul’un 20. katında bulunan Skyline Club Lounge’da gerçekleşti.

Movenpick ailesine veda etmekten dolayı hüzünlü olduğunu belirten Reichenbach, kendisini destekleyen herkese teşekkür etti. Yeni Genel Müdür Bozkurt Atabek de kısa bir konuşma yaparak davetlileri selamladı. Davette konuklarıyla yakından ilgilenen Reichenbach ve Atabek kusursuz bir ev sahipliği sergilediler. İtalyan Başaşcı Giovanni Terracciano ve ekibinin hazırladığı eşsiz lezzetler ve DJ Murat Eskinazi’nin müzikleri eşliğinde keyifli anlar yaşayan konuklar geç saatlere kadar davetten ayrılmadılar.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.