© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu

Tiyatro Ödülleri Sahiplerini Buldu

“Lions Tiyatro Ödülleri 2014”, Devlet Tiyatroları Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde birçok tanınmış sanatçı ve sanatseverin katılımıyla gerçekleşti.

Türkiye’de bulunan özel, şehir, devlet ve devlet destekli tiyatrolarda sahnelenen oyunlara on iki dalda verilen ‘Lions Tiyatro Ödülleri’ büyük heyecan ve mutluluk yarattı. Sanatçıların yoğun ilgi gösterdiği ödül gecesinde heyecan bir an olsun azalmadı. Yılın En Başarılı Kadın Tiyatro Oyuncusu Songül Öden olurken, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü ise Mehmet Atay’a layık görüldü. Renkli ödül töreninde ayrıca sanata verdiği katkılarından dolayı MAG Medya’ya teşekkür plaketi takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.